Ziyaretler

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği olarak Kurum Başkanımız Sayın Cevdet CEYLAN’a makamında nezaket ziyaretinde bulunulmuştur.

İcra Memurları Derneği olarak; Başkanımız Olkan UZMAN ve Yönetim Kurulumuz, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Sayın İsmail YILMAZ'ı makamında ziyaret ederek icra memurlarının özlük hakları ve çalışma şartları konusunda istişarelerde bulunmuştur.

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği olarak; Başkanımız Olkan UZMAN ve Yönetim Kurulumuz, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Yusuf YAZGAN'ı makamında ziyaret ederek icra memurlarının mali ve sosyal hakları ile toplu sözleşme hükümleri konularında istişarelerde bulunmuştur.

İcra Memurları Derneği olarak; Başkanımız Olkan UZMAN ve Yönetim Kurulumuz, Sigorta Primleri Genel Müdürü Sayın Savaş ALIÇ'I makamında ziyaret ederek icra memurlarının özlük hakları ve çalışma şartları konusunda istişarelerde bulunmuştur.

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği olarak; Başkanımız Olkan UZMAN ve Yönetim Kurulumuz; Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin SEYREKOĞLU'nu makamında ziyaret ederek icra memurlarının çalışma koşulları ve iş süreçleri konularında istişarelerde bulunmuştur.