Etkinlikler

İcrader Adana İl Temsilciliği olarak düzenlemiş olduğumuz iftar davetimize icabet eden SGK Adana İl Müdürümüz sn. Bilal Canbolat, yardımcıları sn. Hacı Osman Aycil ve Mehmet Derin, Merkez Müdür yardımcılarımı ve değerli meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

İcrader Yönetim Kurulu

İcrader olarak Ankara’da gerçekleştirdiğimiz iftar organizasyonumuza katılım sağlayan Sigorta Primleri Genel Müdürümüz Sn. Savaş Alıç’a Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn. İsmail Yılmaz’a, Sigorta Primleri Genel Müdür Yardımcımız Sn. Özge Songül’e, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızda görev yapan Daire Başkanlarımız Sn.  Abdurrahman Kıyak ve Sn. Hüseyin Seyrekoğlu’na, Gss ve Tescil Daire Başkanımız Sn.  Uğur Ünalan’a, Asgari İşçilik Daire Başkanımız Ahmet Yetim’e, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürümüz Sn.  Tuncay Cevheroğlun’a, İl müdür yardımcımız Sn. Mehmet İrfan Tenekeci’ye , İcra Daire Başkanlığımızda görev yapan şube müdürlerimize, merkez müdür ve yardımcılarımıza, Sosyal Güvenlik Şefler Derneği Yönetim Kurulu üyelerine, çok değerli meslektaşlarımız ve misafirlerimize teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sosyal Güvenlik Şefleri Derneğinin iftarına, İcrader olarak katılım sağladık emeği geçen herkese teşekkür ederiz her şey çok güzeldi.

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği olarak Adana’da gerçekleştirdiğimiz iftar organizasyonuna katılım sağlayan değerli meslektaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği olarak Mersin’de gerçekleştirdiğimiz iftar organizasyonumuza katılım sağlayan değerli meslektaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

İCRADER İstanbul İftar davetimizi teşrifleriyle onurlandıran meslektaşlarımız başta olmak üzere tüm misafirlerimize nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.