2. Hafta Antalya Eğitimden Öne Çıkanlar


antalya-egitim-2grup c02b0

Sosyal Güvenlik İcra Memurluğu kadrosuna 2010-2013 yılları arasında atanmış İcra Memurların İcra Takip, Haciz ve Satış bilgilerini arttırmak için düzenlenen eğitimin ikinci grubu da 1-5 Nisan tarihleri arasında Antalya Kemer'de gerçekleştirildi.

 

Eğitim programına İhtilaflı Primler Daire Başkanımız Hüseyin Seyrekoğlu ve Şube Müdürü Mutlu Gürler başta olmak daire başkanlığında görevli şefler katıldı. Eğitimin açılış konuşmasını sayın Seyrekoğlu gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmada; İcra Memurluğu kadrosunun sorumluluk isteyen bir kadro olduğunu, icra memurlarının tahsil etmesi gereken 28 milyar TL olduğunu belirtti. Konuşmasının sonunda tüm icra memurlarının kendisi için değerli olduğunu belirten Seyrekoğlu toplantıya katılan İcra Memurlarına saygı ve selamlarını ileterek konuşmasını sonlandırdı.

20130401 092916 d2ba2Eğitimci olarak eğitime katılan Mutlu Gürler de benzer bir konuşma yapmasının yanında İcra Memurluğu kadrosunun özlük ve mali olarak bir ileri noktaya gitmesini istediğini ve bunun için ciddi anlamda çalışıldığını sözlerine ekledi.

Derneğimiz adına söz alan Kırıkkale İl Temsilcimiz Mustafa Emre Özcan, İcrader'in İcra Memurluğu kadrosu için çok önemli bir oluşum olduğunu, bu oluşum içerisinde yer alınmasını istedi. İcrader çalışmalarından da söz eden Özcan, özlük ve mali anlamda gelişmeler için hem siyasi hem de bürokratik anlamda çalışmaların sürdüğünü, kısa süre içerisinde çalışmaların meyvesinin alınacağını umduğunu belirtti.

Hafta boyunca süren eğitim programından sonra Olimpos Dağı'na teleferik gezisi düzenlendi. Aynı akşam veda partisi düzenlenerek icra memurlarının biraz olsun görev stresini atması ve kaynaşması sağlandı.

Üyeye Özel:

Antalya Resimleri

Üye Forumu

 


Etiketler: